zvedání florbalky
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

Události

FbC Hradec Králové - FLORBAL LITOMYŠL 6:3
branky: 6. Michael Souček, 9. Michael Souček, 19. Vojtěch Nosek, 20. Michal Rolín, 34. Daniel Ondráček, 39. Mikuláš Ryba - 5. Michal Háp, 27. Michal Háp, 28. Tomáš Nykl; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: David Šimeček 22 - Martin Zahálka 22; po třetinách: 4:1, 2:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Škoda krátkého výpadku ve druhé třetině, kdy jsme dostali soupeře do zápasu. Naštěstí se nám podařilo znovu odskočit a ve třetí třetině jsme si zkušeným výkonem vítězství pohlídali. Klukům děkuji za zodpovědný výkon, pro nás důležité 3 body. Soupeři a rozhodčím děkuji za utkání.
60:00 Komentář hostů Petr Patrik (Asistent trenéra): Dnes vyhrál lepší soupeř. Děkuji soupeři i rozhodčím za dobrý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Střely celkově: Hradec - 28, Litomyšl - 25
59:58 Střely: Hradec - 8, Litomyšl - 9
59:50 Davidu Šimečkovi to dnes lepí a máme tady další skvělí zákrok
59:26 Limotyšl hraje v šesti
57:16 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za zvedání florbalky
57:16 Máme tady další hradeckou přesilovku, snad se ji tentokrát podaří Hradci proměnit
54:38 Výborná hradecká šance, při které skončila Kloučkova hokejka v brance, míček však bohužel ne
54:13 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
53:00 Hra je čím dál tím více intenzivní a emoce se už začínají ukazovat
50:17 Domácí tým zvládl oslabení a hraje zase v pěti
48:17 Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:20 Nádherná hradecká šance, ovšem brankář Litomyšle to měl přečtené a situaci překazil svým skvělým zákrokem
38:27 GÓL FbC Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #37 Filip Nerad (6:3)
38:27 Hradec výborně využil přesilovky, kde si přehráli Litomyšl a vstřelili další branku
36:34 Vyloučen hráč #47 Filip Lněnička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:13 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #72 Daniel Ondráček (5:3)
29:24 Hradec polevil a Litomyšl na to zareagovala, nyní se hraje převážně na hradecké polovině a na branku domácích jde jedna střela za druhou
27:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Tomáš Nykl, asistoval #88 Josef Karlík (4:3)
27:22 Litomyšl se varcí zpět do hry a stahuje tří gólový náskok pouze na jednogólový náskok
26:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (4:2)
23:47 David Šimeček si připisuje další skvělý zákrok a výborně drží Hradec
23:00 Hradec tlačí a vytváří si velmi nebezpečné šance, bohužel zatím žádnou neproměnili
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 14:7
20:00 Ukončení 1. části
19:59 Střely: Hradec - 14, Litomyšl - 7
19:29 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #80 Lukáš Klouček (4:1)
19:29 Hradec stále tlačí a znovu skóruje
18:02 GÓL FbC Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 Vojtěch Nosek, asistoval #76 Mikuláš Ryba (3:1)
18:02 Hradec dává gól, a tím se dostává do dvougólového vedení
16:40 Tempo hry je velmi intenzivní a hra se přelévá ze strany na stranu
15:11 Litomyšl zvládla oslabení a hraje opět v pěti
14:01 Nebezpečně sehranou akci Hradce, golman vyráží a míček končí za mantinelem
13:11 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:20 Nebezpečný únik od Litomyšle Šimeček vyráží
P
08:53 GÓL FbC Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #87 Ondřej Erbs (2:1)
08:53 Souček vystřelil z voleje a se štěstím to trefil do brány
07:59 Vyloučen hráč #88 Josef Karlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:10 Hradec se dostává zpět do hry a má další nebezpečné střely
05:31 GÓL FbC Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (1:1)
04:45 Na Šimečka jdou stále nebezpečné střely, ale vždy si poradí rady a střely vyrazí
04:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (0:1)
03:10 První nebezpečná střela Hradce, ale golman vyrazil
02:50 Litomyšl stále tlačí a nenechává hrát Hradec
01:00 Hráč Litomyšle končí v rohu na zemi
00:53 Litomyšl tlačí a vysílá nebezpečnou střelu, kterou ovšem David Šimeček vychytal
00:01 Úvodní bule pro domácí tým
00:00 Zahájení utkání.