(Hloušek)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

Události

Florbal Praha - IBK Svatý hole Kladno 2:5
branky: 23. Jan Bráza, 26. Jan Rössler - 5. Václav Babor, 12. Michal Šmíd, 15. Jan Holý, 27. Václav Babor, 36. Michal Šmíd; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Vančura 4 - Lukáš Mach 5; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
35:13 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:5
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #51 Michal Šmíd, asistoval #32 Jiří Hloušek (2:5)
34:34 Pražané odvolávají gólmana.
33:54 Timeout Florbal Praha
32:43 Vedejův pokus zablokoval Hušák.
31:46 Prchal zkusil individuální akci, ale mezi třemi soupeři nepochodil.
31:00 Oslabení znamená pro Florbal Praha velkou komplikaci v cestě za možným vyrovnáním.
30:46 Vyloučen hráč #10 Jan Rössler družstva Florbal Praha na 2 minuty za sekání
28:20 Přihrávkami přes střed hřiště to ale nepůjde.
28:00 Svaté hole se nyní snaží kontrolovat hru a daří se jim to celkem.
26:30 Pražané se dostali na dostřel soupeře, ten ale přispěchal s rychlou odpovědí z osy hřiště.
26:06 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #14 Václav Babor, asistoval #89 Tomáš Prchal (2:4)
25:37 GÓL Florbal Praha! 2:3
Branku družstva Florbal Praha vstřelil #10 Jan Rössler, asistoval #2 Josef Vedej (2:3)
25:10 Florbal Praha dlouho drží míček ve své moci.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:30 Rychle využitá přesilová hra a Florbal Praha se vrací zpět do zápasu.
P
22:29 GÓL Florbal Praha! 1:3
Branku družstva Florbal Praha vstřelil #8 Jan Bráza, asistoval #3 Martin Jakubec (1:3)
22:17 Vyloučen hráč #18 Jan Holý družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání
21:24 Juklíček zkoušel překvapit soupeře. Jeho pokus skončil na prvním protihráči.
20:00 Hra teď hodně plyne. Hraje se dlouho bez přerušení.
18:31 Mach výborně nadvakrát teď vleže zasáhl a stále drží čisté konto.
17:26 I druhé oslabení zvládli domácí na výbornou.
17:12 Hušák hledal krosem spoluhráče. Nikoho nenašel.
16:16 Kladenští florbalisté kombinují a drží míček.
15:26 Vyloučen hráč #15 Tomáš Horáček družstva Florbal Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:07 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 0:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #18 Jan Holý, asistoval #40 Jan Juklíček (0:3)
14:06 Přízemní střela Holého skončila až za zády Vančury. Svaté hole navyšují vedení na 3:0.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:12 Krásný kros Hušáka našel perfektně svého spoluhráče, kterému stačilo pouze nastavit hůl, aby usměrnil míček do branky.
P
11:11 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 0:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #51 Michal Šmíd, asistoval #9 Pavel Hušák (0:2)
10:40 Kladenští dlouze kombinují. Chybí jim ale střelba.
09:56 Vyloučen hráč #19 Petr Kolář družstva Florbal Praha na 2 minuty za hra bez florbalky
09:55 Stejně tak i nyní.
09:29 Jejich pokus končí sražen v zámezí.
08:55 Pražené drží dlouho míček. Ke střele se ale nedostávají.
07:35 Bez problémů přežili domácí úvodní oslabení v zápase.
06:54 První rána Svatých holí v početní výhodě končí vedle.
06:23 Holého pokus po zemi skončil na prvním bránícím hráči.
05:59 IBK má sice přesilovku. Zahrozili ale Pražané.
05:34 Vyloučen hráč #8 Jan Bráza družstva Florbal Praha na 2 minuty za špatné střídání
04:09 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 0:1
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #14 Václav Babor, asistoval #21 Jindřich Buša (0:1)
03:43 Jako první musí zasahovat opět Mach.
03:16 Ani pokus Buši nedoputoval ke gólmanovi Florbalu Praha.
02:31 Svaté hole nyní překombinovali svou akci. Z nadějné souhry tak sešlo.
02:15 Pražští florbalisté zatím pozorně blokují střely soupeře.
01:07 Znovu na míčku Holý, který jej tentokrát podržel, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.
00:47 Holého pokus skončil zablokován.
00:00 Zahájení utkání.