4:8
    (Jícha)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FBC Berani Kladno - F.C. Vorms Praha 4:8
branky: 1. Tim Petráček, 3. Tim Petráček, 22. Jakub Hanslík, 29. Tomáš Dica - 3. Ladislav Řehoř, 4. Tomáš Jícha, 15. Tomáš Jícha, 24. Jiří Bräuer, 25. Tomáš Kumhera, 28. Ladislav Řehoř, 32. Ladislav Řehoř, 36. Tomáš Kumhera; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 4 + Michael Tesárek TT + 5:3; využití: 0:4; zásahy brankářů: Jan Lämlein ?, Marek Landa ? - Lukáš Černý ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:47 GÓL F.C. Vorms Praha! 4:8
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #5 Tomáš Kumhera, asistoval #11 Tomáš Jícha (4:8)
35:47 Vyloučen hráč #11 Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nesportovní chování
35:21 Vyloučen hráč #27 Vladimír Soukup družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
31:34 GÓL F.C. Vorms Praha! 4:7
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #13 Ladislav Řehoř, asistoval #11 Tomáš Jícha (4:7)
30:45 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Krejča družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
28:10 GÓL FBC Berani Kladno! 4:6
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #19 Tomáš Dica bez asistence (4:6)
27:36 GÓL F.C. Vorms Praha! 3:6
24:46 GÓL F.C. Vorms Praha! 3:5
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Marek Landa družstva FBC Berani Kladno
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:08 GÓL F.C. Vorms Praha! 3:4
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #17 Jiří Bräuer, asistoval #16 Jan Gonda (3:4)
21:30 GÓL FBC Berani Kladno! 3:3
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #28 Jakub Hanslík, asistoval #10 Vojtěch Krejča (3:3)
20:16 Vyloučen hráč #5 Michael Tesárek družstva FBC Berani Kladno na 5 minuty za nedovolené vrážení
20:16 Vyloučen hráč #5 Michael Tesárek družstva FBC Berani Kladno do konce utkání - technický trest
19:55 Vyloučen hráč #5 Tomáš Kumhera družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání
17:46 Vyloučen hráč #7 Jan Dvořák družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
14:56 GÓL F.C. Vorms Praha! 2:3
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #11 Tomáš Jícha bez asistence (2:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
03:09 GÓL F.C. Vorms Praha! 2:2
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #11 Tomáš Jícha, asistoval #8 Radek Štengl (2:2)
02:51 Vyloučen hráč #7 Jan Dvořák družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
02:39 GÓL FBC Berani Kladno! 2:1
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #34 Tim Petráček, asistoval #87 Tomáš Bartko (2:1)
02:03 GÓL F.C. Vorms Praha! 1:1
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #13 Ladislav Řehoř, asistoval #5 Tomáš Kumhera (1:1)
00:03 GÓL FBC Berani Kladno! 1:0
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #34 Tim Petráček bez asistence (1:0)