2:4
    (Šádková)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4
branky: 47. Lucie Kadlecová, 52. Tereza Urbášková - 14. Kristýna Vejvodová, 19. Michaela Nejmanová, 51. Alena Žižková, 60. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Jitka Píšová - Lukáš Husák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 34 - Jana Vyrobíková 19; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostů: Děkuji soupeři za zajímavé utkání a chválím oběma brankářkám výhozy. Komentář trenéra domácích T.Arazima: Díky slušné obraně a skvělému výkonu golmankky jsme dnes byli dlouho ve hře o nějaký ten bodík. Chválím naše holky za bojovnost. Pokud výkon zopakujeme i zítra budu spokojený.
60:00 střely ve třetí třetině Litvínov 10 Vinohrady 19
59:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #69 Barbora Šádková (2:4)
59:02 Vinohrady dávají do prázdné branky
58:56 Domácí v šesti v poli
58:25 Žižková slabou střelou Ziegelbaerovou moc neprověřila
58:00 žádný tým se nedostává do větší šance, hra se přelévá ze strany na stranu
56:00 Bártová V. ztratila míček před vlastní brankou, Ziegelbauerová její chybu napravuje
54:46 Další solo Arazimové končí na rameni golmanky Vinohrad
53:13 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
53:13 Timeout a porada domácího týmu, copak asi vymyslí a uskuteční ?
51:05 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #83 Tereza Urbášková, asistoval #78 Veronika Ziegelbauerová (2:3)
50:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Alena Žižková, asistoval #77 Adéla Skalická (1:3)
46:00 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #69 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Denisa Pechánková (1:2)
46:00 míček se dokutálel do branky a střelkyně nám sebrala míček
45:30 Urbášková střílí nad
41:05 Urbášková ačkoliv tísněná, rychle dává další kontaktní gól
40:00 střely na branku ve druhé třetině Litvínov 6 Vinohrady 7
38:34 Arazimová z půlky trefila bránící hráčku před brankou, ale jinak střela mířila dobře
36:00 Bivojky teď téměř minutu kombinovaly okolo vinohradské branky, ale opět bez golové šance
30:45 Poštová obrala ve středu Žižkovou o míček a Bivojky se opět pokusily o protiútok, ale stále jsou trochu bezzubé
29:23 Prosná v protiútoku, ale jinak mají hráčky Vinohrad většinou míček pod kontrolou a v poklidu i s ohledem na skore kombinují
28:20 Zajíčková s Flachsovou teď trochu potrápily obranu Vinohrad, ale bez zakončení
27:23 Poštová z dálky ale mimo branku
22:32 Bartůňková trefuje boční síť
20:00 v první třetině byl hostující tým jistější a měl viditelnou převahu. Uvidíme, zda Litvínov něco na pražáky vymyslí
20:00 střely na branku v první třetině: Litvínov 5 Vinohrady 12
18:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Michaela Nejmanová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (0:2)
13:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (0:1)
13:13 Vejvodová to pěkným tahem trefila pod břevno
11:28 Flachsová střílela na branku, ale trefila nohu Skalické
09:13 Litvínov oslabení ubránil, ale nadále je pod velkým tlakem
06:35 Vyloučen hráč #83 Tereza Urbášková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
04:03 Arazimová po sole přes celé hřiště trefuje jen náruč Vyrobíkové
02:20 na nekrytou Dobisikovou šla pěkná přihrávka, ale té kousek chyběl aby na ni dosáhla a dala do ze své strany odkryté branky
01:29 míček dosud mají pod kontrolou více hostující hráčky, k větší šanci se však prozatím nedostaly