2

3.

série

SK Florbal Benešov - Panthers Praha B 8:9pn
branky: 6. Petr Tůma, 9. Petr Tůma, 12. Martin Jaeger, 13. Martin Jaeger, 18. Ladislav Vorel, 35. Petr Tůma, 43. Ondřej Bartůšek, 51. Ladislav Vorel - 14. Tomáš Mánek, 31. Lukáš Pokorný, 36. Štěpán Hanzl, 41. Kryštof Malý, 46. Lukáš Pokorný, 53. Jaroslav Janoušek, 54. Daniel Škvor, 60. Jaroslav Janoušek, N Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Brož 9, Šimon Zídek 10 - Jan Kobza 31; po třetinách: 5:1, 1:2, 2:5, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #27 Jaroslav Janoušek a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #63 Petr Tůma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #18 Štěpán Hanzl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #14 Ladislav Vorel , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #39 Lukáš Pokorný , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely po třetí třetině 14:12.
65:00 Komentář trenéra domácích: Zápas jsme si prohráli vlastním přístupem. Po první třetině jsme byli ukolíbáni výsledkem a zapomněli jsme hrát. Děkuji soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář trenéra hostí: Po průběhu první třetiny by nikdo jistě nečekal, že povezeme z Benešova dva body. Jako nejlepší hráče bych dnes vyhodnotil každého z našeho týmu.Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Prodloužení nezměnilo vyrovnané skóre.
64:10 Balón je více v držení hráčů z Benešova, ale sily jsou vyrovnané.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely celkem 39:27.
59:08 GÓL Panthers Praha B! 8:8
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (8:8)
58:17 Timeout Panthers Praha B
53:38 GÓL Panthers Praha B! 8:7
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #70 Tomáš Marhefka (8:7)
52:29 GÓL Panthers Praha B! 8:6
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #56 Tomáš Mánek (8:6)
50:40 GÓL SK Florbal Benešov! 8:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #26 David Lukáš (8:5)
49:47 Benešov nevyužil přesilové hry a nezměnil skóre.
49:00 Vojtíšek zachránil Zídka a celý tým od gólu, přímo na brankové čáře!
47:19 Vyloučen hráč #70 Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost
45:18 GÓL Panthers Praha B! 7:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #90 Daniel Škvor (7:5)
42:46 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #23 Tomáš Pícha (7:4)
42:18 Panthers Benešovu nedají nic zadarmo! Pokorný vymetl v Zídkově bráně všechny pavouky!
41:43 Vachoušek minul prázdnou bránu!
40:35 GÓL Panthers Praha B! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (6:4)
40:35 Než se Benešov stihl rozkoukat, tak Panthers vstřelili gól do prázdné brány!
40:00 Střely po druhé třetině 12:10.
35:09 GÓL Panthers Praha B! 6:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #18 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (6:3)
34:08 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (6:2)
30:53 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:41 GÓL Panthers Praha B! 5:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #1 Jan Kobza (5:2)
30:41 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
30:41 Brankář hostí se nedá zahanbit a vychytal všechny střely od Benešova.
27:40 Hýbkova střela skončila jen tak tak v rukou brankáře hostí!
26:12 Vorel trefuje tyč!
25:21 Brož opět podržel svůj tým a míček odráží maskou.
25:15 Hanzl přestřelil branku a domácí rozehrávají z rohu.
24:13 Brož skvěle vychytal střelu Škvora!
20:00 Střely po první třetině 13:5.
18:36 Hýbek suverénně prošel přes tři hráče, ale nezakončuje. Trefil brankáře do těla a ten rozehrává svým obráncům.
17:33 GÓL SK Florbal Benešov! 5:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (5:1)
13:48 GÓL Panthers Praha B! 4:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #18 Štěpán Hanzl (4:1)
13:48 Panthers využili situace snižují gólový rozdíl.
12:39 GÓL SK Florbal Benešov! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #10 Marek Garreis (4:0)
12:39 Dvojice Jaeger a Garreis se rozhodla dnes být výraznými členy týmu. Jejich spolupráce přinesla své ovoce a další gól je na světě.
11:12 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
11:12 Garreis získal na půlce balónek, Jaeger si nabíhal na druhé lajně, dostál přesnou přihrávku a vstřeluje třetí gól zápasu.
08:37 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (2:0)
08:37 Vojtíšek vybojoval balónek a přihrává před bránu připravenému Tůmovi a ten opět nezklamal a zvyšuje skóre.
05:32 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
05:32 Benešovský střelec, Tůma, otvírá skóre po přesné přihrávce od Vorla.
05:02 Jan Pavlíček trefuje tyč!
03:40 Panthers nevyužili standartky a nezměnili skóre.
03:01 Hanzl předvedl dobrou střelu, ale Brož podržel tým.
02:20 Hýbek střílí z půlky, ale trefuje brankáře.
02:00 Míček je držení domácích, ale zatím se nenaskytla dobrá gólová šance.
00:30 Počáteční buly vyhrává tým hostí, avšak Benešov ihned získal balónek.