Celostátní soutěže znají los. Extraligovou premiéru v Dobrušce obstará Olomouc
V průběhu neděle proběhl los celostátních soutěží mužů, žen a mládeže. Níže naleznete kompletní seznam a odkazy na rozpisy jednotlivých soutěží.
V průběhu neděle proběhl los celostátních soutěží mužů, žen a mládeže. Níže naleznete kompletní seznam a odkazy na rozpisy jednotlivých soutěží.
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
SH České Budějovice
SH Třebeš Hradec Králové
SH Štěrkoviště Otrokovice
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ASK Orka ORK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | BUTCHIS BTC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | DDQ Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FbC Respect Hradec Králové FHK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBC Štíři Č. Budějovice STI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | FBC Vikings Kopřivnice VIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | FBŠ Hummel Hattrick Brno HTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Florbal Primátor Náchod NCH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Goldea PANTHERS OTROKOVICE OTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Znojmo LAUFEN CZ ZNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | Torpedo Havířov TOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ASK Orka ORK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | BUTCHIS BTC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | DDQ Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FbC Respect Hradec Králové FHK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBC Štíři Č. Budějovice STI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | FBC Vikings Kopřivnice VIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | FBŠ Hummel Hattrick Brno HTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Florbal Primátor Náchod NCH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Goldea PANTHERS OTROKOVICE OTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Znojmo LAUFEN CZ ZNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | Torpedo Havířov TOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ASK Orka ORK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | BUTCHIS BTC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | DDQ Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FbC Respect Hradec Králové FHK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBC Štíři Č. Budějovice STI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | FBC Vikings Kopřivnice VIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | FBŠ Hummel Hattrick Brno HTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Florbal Primátor Náchod NCH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Goldea PANTHERS OTROKOVICE OTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Znojmo LAUFEN CZ ZNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | Torpedo Havířov TOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | B | BV | BO | BR | Aktuální forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ASK Orka ORK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | BUTCHIS BTC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | DDQ Florbal Chomutov CHM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | FbC Respect Hradec Králové FHK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | FBC Štíři Č. Budějovice STI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | FBC Vikings Kopřivnice VIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | FBŠ Hummel Hattrick Brno HTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň SLP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | Florbal Primátor Náchod NCH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | Florbal Ústí UNL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | Goldea PANTHERS OTROKOVICE OTR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | TJ Znojmo LAUFEN CZ ZNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | Torpedo Havířov TOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Address and contact
|
||||
ICO: | 61387991 | |||
Mobile: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
You might be interested
Information and sources
About foorball
Elite Floorball