Třinec vstoupil do nové sezony vítězně, Liberec padl v poslední desetiminutovce

Extraligový souboj Třince a Liberce | foto: Crazy Girls FBC Liberec

V rámci dohrávky prvního kola ČEZ Extraligy se Třinec vydal na půdu Liberce.

Crazy girls FBC Liberec - FBC Intevo Třinec 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)

Utkání mezi Libercem a Třincem nabídlo spoustu gólů a jeho aktérky na nic nečekaly už v první třetině. Vedoucí branku Třince z hole Nikoly Liberdové velmi rychle vystřídaly dvě slepené trefy domácího Liberce a v 15. minutě zase vše vynulovala Tereza Kantorková trefou na 2:2 z trestného střílení. Třinecký kádr se ve druhé periodě znovu dostal do vedení a tentokrát jej udržel dlouhých šestnáct minut, pak ale Crazy Girls znovu odpověděly trefou Karolíny Klubalové. Poslední úder si hostující celek nechal na 50. minutu, v níž o vítězství Třince rozhodla Klára Portešová. Na její gól už totiž Liberec odpovědět nedokázal a třinecký celek si dalšími dvěma góly do prázdné brány pojistil svou první výhru v sezoně. Skvělých 33 zákroků předvedla třinecká brankářka Simona Pytlíková.

Branky: 8. Škodová, 8. Škodová, 38. Klubalová - 7. Liberdová, 15. Kantorková, 22. Podsedníková, 50. Portešová, 57. Sovadinová, 60. Portešová. Rozhodčí: David Bezucha - Tadeáš Sidenberg. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 50. Zásahy brankářek: Aneta Fryčová 20 - Simona Pytlíková 33. MATCH CENTER