Zprávy

12.9.2024
Rozhovor

Co ukázalo EFT? Mezi týmy jsou drobné rozdíly. Na MS budou rozhodovat maličkosti, ví Berka

Národní tým mužů absolvoval o uplynulém víkendu turnaj Euro Floorball Tour ve Švýcarském Winterthuru. Pro výběr Jaroslava Berky to byla předposlední herní akce před prosincovým mistrovstvím světa.

4 minuty

10.9.2024
Rozhovor

Převládá spokojenost, hráči si chválili atmosféru, těší Pazderu

Reprezentace do 23 let absolvovala o uplynulém víkendu Slovak Challenge. V Bratislavě si připsala triumfy nad Švýcarskem a Lotyšskem, na závěr ale padla s Finy. I tak ale hodnotí trenér Jan Pazdera další zápasovou zkušenost v pozitivním duchu.

3 minuty

8.9.2024
Ohlasy

Scházela nám efektivita, ví po prohraném utkání Suchánek

Česká reprezentace ukončila turnaj EFT prohrou proti Švýcarsku. Na 1:1 v něm srovnával Patrik Suchánek, který toto utkání zhodnotil.

1 minuta

8.9.2024
Souhrn

Česko uzavřelo EFT nepovedeným zápasem proti Švýcarsku

Čechy čekal poslední zápas v rámci turnaje Euro Floorball Tour 2024, v němž pohořeli proti domácímu Švýcarsku.

1 minuta

8.9.2024
Souhrn

Porážka na závěr Slovak Challenge: česká U23 ztratila s Finskem

Poslední zápas reprezentačního víkendu nesedl Česku U23. Národní výběr se nepopasoval úspěšně se stejně starými Finy, kteří jejich neporazitelnost na Slovak Challenge utnuli výsledkem 2:6. Jedinými střelci na české straně se stali Adam Zubek a Jakub Faksa z přesilovek.

2 minuty

7.9.2024
Ohlasy

Takhle povedený zápas nepamatuji, usmívá se po výhře tříbrankový Delong

Autorem hattricku a hlavním důvodem českého vítězství byl v rámci druhého zápasu EFT 2024 jednoznačně Adam Delong. Ten si svou střeleckou formu nemohl načasovat lépe a zařídil tak národnímu týmu skalp Finska.

2 minuty

7.9.2024
Souhrn

Hrdinný hattrick Delonga zařídil Česku výhru proti Finsku!

Jako další soupeř se proti Česku postavili Finové. Druhý duel národního týmu v rámci turnaje Euro Floorball Tour 2024 ovládl zejména autor hattricku Adam Delong.

2 minuty

7.9.2024
Souhrn

Třiadvacítka opět úspěšná! Lotyše přejela ve třetí třetině

Druhá bitva na Slovak Challenge přináší i druhé vítězství. Česká reprezentace U23 navázala na páteční výhru nad Švýcary, když si tentokrát poradila také s Lotyšskem. Úvodní část sice dopadla v neprospěch našich hráčů, postupně se však jejich výkon zlepšoval a završila ho demolice v závěrečném dějství.

2 minuty

6.9.2024
Ohlasy

Jendrišák překonal další rekord: Ocenění je to hezké, ale neupínám se k němu

Součástí sestavy pro úvodní český zápas na Euro Floorball Tour ve Winterthuru byl také Matěj Jendrišák, který svým startem překonal reprezentační rekord nejvíce startů v národním dresu. Kromě plakety si ale ze zápasu odnáší také nepříjemnou prohru 2:3 proti Švédsku.

2 minuty

6.9.2024
Souhrn

Češi se snažili, náskok Švédů ale nedotáhli

Mužská reprezentace zahájila turnaj Euro Floorball Tour ve švýcarském Winterthuru napínavým zápasem proti Švédsku.